Masz pytanie? Zadzwoń 608 556 002

Drogie Panie i Drodzy Panowie,

Boutique VALENTINE to miejsce gdzie kupicie wyjątkowe produkty polskich producentów.

Założyliśmy to miejsce z miłości do mody ale i wygody oraz komfortu. Chcieliśmy aby każda z Was bez względu na wiek, wzrost czy rozmiar znalazła coś dla siebie.  Ubrania ciekawe, interesujące, kolorowe i wielozadaniowe. Zwracamy uwagę na jakość, materiały, cenę i miejsce wytwarzania. Nasza oferta to w założeniach „szafa kapsułowa” czyli doskonale przemyślana wysokiej jakości garderoba, której kolory i materiały idealnie  się uzupełniają. Moda ponadczasowa, klasyczna a czasami z „pazurem”.

                Jesteśmy KOBIETAMI, wybieramy dla Ciebie ale i dla siebie. Czy pracujesz w biurze w Centrum Stolicy czy Urzędzie Gminy czy Przychodni Lekarskiej a może na Posterunku Policji czy w Szkole? Chcemy byś czuła się wyjątkowo, oryginalnie i wygodnie.

Dlatego nasze ubrania od pierwszego dotyku będą zawsze z Wami.

Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji aby doradzić, dopasować czy zrealizować indywidualne zamówienie. Napisz do nas jak poszukujesz bezskutecznie wymarzonej kreacji. Pomożemy !

Panowie! Pomożemy dobrać odpowiedni prezent dla Waszych Dam Serca.  Prezent zawsze fantastycznie zapakujemy !

Zakupy u nas to czysta przyjemność a przesyłka od nas to jak kartka walentynkowa! Oczekiwana, podniecająca i niezapomniana!

 

Zapraszamy rozgość się u nas !

Przejdź do góry